Ky eshte momenti i duhur per ndryshim! Keni eksperience, ndiheni te pamotivuar profesionalisht dhe ekonomikisht? WE ARE HIRING! 93 views

Kerkohen agjent financiar me ose pa eksperience!
Nese zoteroni nje nga gjuhet gjermane, frenge, italiane ose spanjolle ju ftojme te bashkoheni me super skuadren tone!
Paga konkurruese dhe bonuse motivuese!

Cfare ofrohet:

PAGESA TE SHKELQYERA & BONUSE PERFORMANCE DITORE, JAVORE, MUJORE
Rritje profesionale ne baze te meritokracise.
Skuader bashkepunuese dhe ambient komod ne qender te Tiranes.
Kontrate pune ne baze te legjislacionit shqiptar.
Orari : 10:00-19:00

Aplikoni tani!

Email: rekrutime4@gmail.com
Kontakt: 0682455044

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Call Center