Kerkohen Retention dhe Agjent/e ne gjuhen italiane paga baze dhe bonuse te kenaqshme orari 09:30-18:30 tek đź“ŤStadiumi Dinamo 147 views

Call Center Italisht
Kerkon te punesoje

•RETENTION
•AGJENT/E
(ITALISHT)

Paga baze + bonuse te kenaqshme
Orari 09:30-18:30
Fundjava pushim
Kushte bashkekohore dhe ambient i qete

Adresa: Stadiumi Dinamo Tirane
Kontaktoni: 0692963320

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 184 Jobs
  • Location TiranĂ«
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim