Kerkohen Punetor/e per fabrike buke, paga e negociueshme, puna me turne, Astir 22 views

Kerkohen Punetor/e per fabrike buke, paga e negociueshme, puna me turne, Astir

Kriteret
✅Te jete serioze dhe korrekte
✅Te jene mosha mbi 23 vjec
✅Kerkohen persona per punesim afatgjate

Ofrohet:
🔸Paga e negociueshme

🔸Puna me 2 turne
🔸Kushte shume te mira

📍 Adresa: Astiri
Të interesuarit të aplikojnë në adresën agjensipunesimiimp@gmail.com
ose të kontaktojnë në numrin +355692751730
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 353 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Tel/Mob 0692751730
  • Profili Konsulence, Punesim