kerkohen operatorë! 64 views

Job Expired

kerkohen operatorë, per gjuhet:
Greqisht
Frengjisht
Italisht
spanjisht

Me ose pa eksperience pune
Ju ofrojme paga dhe bonuse te larta.
Na kontaktoni: 068 571 4764

 

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Profili Call Center