Kerkohen Operatore Telefonike- ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ท ๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ธ ๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡น ๐Ÿ‡ฒ๐Ÿ‡ซ Gjermanisht – Italisht – Greqisht – Spanjisht – Portugalisht – Frengjisht – Paga 70.000 + bonuse (Ofrohen te dy turnet, PM / AM) 42 views

Kerkohen Operatore Telefonike-ย ๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ชย ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡นย ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ทย ๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ธย ๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡นย ๐Ÿ‡ฒ๐Ÿ‡ซ
Gjermanisht – Italisht – Greqisht – Spanjisht – Portugalisht – Frengjisht – Paga 70.000 + bonuse

Ofrojm Vende Pune per Operatorรซ Telefonike ne fushen e shitjeve te Produkteveย Health/Beauty.
๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ชย ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡นย ๐Ÿ‡ฌ๐Ÿ‡ทย ๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ฆย ๐Ÿ‡ต๐Ÿ‡นย ๐Ÿ‡จ๐Ÿ‡ต

Kriteret:
โ€“ Te kene njohuri te mira te gjuhes perkatese.
โ€“ Te jene komunikues dhe bashkepunues ne grup.
โ€“ Te jene energjike dhe me deshiren per rritje ne karriere.
โ€“ Disponibilitet full time.
โ€“ Me ose pa eksperience te meparshme ne Call Center.

Turni i mbasdites
Nga e Hena ne te Premte 15:00-21:00 (6ore)
e Shtuna Pushim
e Diela 09:00-21:00 (12ore)

Turni i paradites:
Nga e Hena ne te Premte 09:00-15:00 (6ore)
e Shtuna 09:00-21:00 (12ore)
e Diela Pushim

Ofrohen:
– Kushte shum te mira pune, ambjent dinamik dhe motivues.
– Page baze 70.000 leke te reja.
– Plus Bonuse shum motivuese ne bazฤ“ te performances.
– Kontrate e rregullte pune, sipas legjislacionit Shqiptar.

Adresa:
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori
Tel/whatsupp: 0696398265

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranรซ
  • Profili Call Center