Kerkohen Operatore telefonik ne gjuhen Frenge/ Ceke/Suedeze, per pozicionin Broker/Opener 40 views

Kompania NG Communications , e cila operon prej disa vitesh ne treg, shpall vende te reja vakante per te rinjte me/pa eksperience , te cilet zoterojne mjaft mire nje nga gjuhet e meposhtme.

-Operator ne gjuhen Ceke
-Operator ne gjuhen Suedeze
-Operator ne gjuhen Norvegjeze
-Operator ne gjuhen Frenge

Ajo cfare ne kerkojme eshte:
-Nivel mesatar i gjuhes si ne te folur ashtu dhe ne te shkruar
-Mosha e lejuar 19-35 vjec
-Persona qe kane deshire dhe vullnet per te punuar

Ajo cfare ne ofrojme :
-Kontrate pune ne perputhje me ligjin Shqipetar.
-Page baze+bonuse shume te larta ditore, javore dhe mujore
-Orar pune vetem full time (10:00-19:00) nga e hena ne te premte
-Fudjava pushim
-Mundesi rritjeje brenda kompanise

KONTAKT:
Cel: +355682023088
Email: ngco.2018al@gmail.com
Adresa: Rr. Teodor Keko, Unaza e Re, Astir, Tirane

With us the Sky is the limit…

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 4 Jobs
  • Profili Call Center