Kerkohen OPERATORE & TEAM LEADER per gjuhen FRENGE | GJERMANE | ITALIANE vetem me eksperience 1.000 euro + bonuse 47 views1 application

Kerkohen OPERATORE & TEAM LEADER per gjuhen FRENGE | GJERMANE | ITALIANE !

PAGESAT DHE PERQINDJET ME TE LARTA NE TREG!
HOT NR & WARM NR!

Kompania jone po kerkon njerez ambicioze qe kerkojne te punojne & te fitojne.

Pagesat me te larta ne treg (1000 euro) + bonuse ditore / javore / mujore

RTN me pagesat me te larta ne treg deri ne 20%!
– Kushte shume te mira pune.
– Ambient mikprites & bashkepunues.
– Mundesi rritje profesionale.
– Fundjava pushim, festat zyrtare pushim.
– Kontrate e rregullt pune dhe siguracione ne baze te legjislacionit.

Disponibiliteti: FULL Time 10:00AM – 19:00 PM/ PART TIME vetem me eksperience…

Adresa:
Te 21 dhjetori, Tirane!

Te interesuarit mund te kontaktojne ne WHATSAPP ne numrin +355 69 292 7931

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center