Kerkohen OPERATORE, RETENTION, TEAM LEADER DHE GRUPE TE GATSHME, ne ANGLISHT, GREQISHT, ITALISHT, SPANJISHT, GJERMANISHT (tek Selvia) 108 views1 application

Kerkohen OPERATORE, RETENTION, TEAM LEADER DHE GRUPE TE GATSHME,
ne gjuhet, ANGLISHT, GREQISHT, ITALISHT, SPANJISHT, GJERMANISHT.

📌 Kriteret :
👉 Aftesi shume te mira komunikimi
👉 Aftesi per te punuar ne grupe
👉 Eksperience e meparshme perben avantazh

🌟 Ofrohen :
✔ Ambiente pune komode, dinamike dhe sfiduese.
✔ Orare pune flexibel per tju pershtatur kohes suaj.
✔ Fundjava pushim
✔ Paga ne varesi te pozicionit

📍 Adresa: Selvi / Rruga e Dibres, tek Bar Observator, Tirane
📲📞 069 227 9550
Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne WhatsApp!

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center