Kerkohen OPERATORE / RETANTION / TEAM LEADER me grup per gjuhen frenge / gjermane (prane 21 Dhjetorit) 43 views

Jeni ambicioz/e? Flisni frengjisht / gjermanisht dhe deshironi te ardhura te larta mujore?
Mos u vono! Eja tek ne!

-pagesat me te larta ne treg + bonuse ditore/javore/mujore
-kushte shume te mira pune
-ambient mikprites dhe bashkepunues
-mundesi rritje profesionale
-fundjava pushim, festat zyrtare pushim
-kontrate e rregullt pune dhe siguracione ne baze te legjislacionit
Disponibiliteti : FULL Time 10h-19h

Te interesuarit te kontaktojne ne WHATSAPP +355695698035
Adresa: 21 dhjetori, pas Kompleks Arlis

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center