Kerkohen operatore per gjuhen spanjolle, gjermane dhe italiane – Durres 129 views2 applications

Job Expired

Kerkohen operatore per gjuhen spanjollegjermane dhe italiane ne Durres

Po kerkojme operatore telefonike me ose pa ekspeprience
me njohuri te mire ne nje nga gjuhet e mesiperme !
Ofrojme:
– Orar full time
– Pagse baze duke filluar nga 600 euro
dhe bonuse te larta ditore, javore dhe mujore duke filluar minimalisht nga 100 euro per kontrate
– Trajnime per personat pa ekspeprience si dhe per ata qe synojne te arrijne me teper
– Ambient komod dhe bashkohor

Na kontaktoni ne email : recruitagora@gmail.com
ne Whatsapp ose duke telefonuar ne numrin 0696639728
Bulevardi Dyrrah , Durres

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center