Kerkohen operatore Callcenter Italisht 55 views

Job Expired

Kerkohen operatore ne gjuhen italiane ,
Fushata luce/gas ,cmimet variojne nga 300-450 leke ora dhe kontratat nga 1500 deri 2700
Orari 09:00-15:00 dhe 16:00-20:00 ne baze te pereferences tuaj
Vendodhja:Perballe bllokut gintash , Laprake tirane
Kushte shume te mira dhe kontrata te rregullta. Per me teper kontaktoni ne inbox,Faleminderit

Kontaktoni :  IG:one_pro_al     Email:oneproalbania@gmail.com

More Information

  • This job has expired!