Kërkohen Operatore / ACC Manager Full / Part time, per gjuhet Greqisht, Spanjisht (Qender, Prane Piramides) 121 views1 application

Kërkohen Agjentë – OPENING / ACC Manager Full time
Future Marketing eshte ne kerkim te agjenteve Full time per gjuhet:

1.Spanjisht
2.Greqisht

 • Kerkohet nivel mbi mesatar per gjuhen
 • Eksperienca perben avantazh
 • Seriozitet dhe ambicje per te arritur objektivat
 • Ofrojme page baze + bonuse nga me te lartat ne treg.
 • Trajnime te vazhdueshme dhe mundesi rritje profesionale
 • Ambjent rinor
 • Fundjava pushim

Per te aplikuar telefononi ne numrin: +355 67 68 88 764
ose dergoni cv tuaj ne futuremarketing.hr@outlook.com

Adresa : Prane Piramides

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 1 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Rruga/Zona Prane Piramides
 • Profili Call Center