Kerkohen operator me/pa eksperience per fushaten Telecom Italia. (mundesi punesimi nga shtepia) 52 views

Kerkohen operator me dhe pa eksperience per fushaten Telecom Italia.

Ofrohet mundesi punesimi part dhe full time
Orari: 10.00-14.00 dhe 15.00-19.00

Per kedo qe nuk ka eksperience zhvillohet trajnim falas nga kompania
Personat qe kane eksperience mund te punojne qe diten e pare nga shtepia.

Nga zyrat: Pagesa  300lek/ora plus bonuse per cdo kontrate
Smartworking: Pagesa ne baze kontratash qe shkojne deri ne 4.000 lek secila.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 8 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Rr. Myslym Shyri, mbas karburant Alpet
  • Profili Call Center, Marketing