Kerkohen operator me dhe pa eksperience per fushata energjie. 46 views

Kerkohen operator me dhe pa eksperience per fushata energjie.

Ofrohet mundesi punesimi part dhe full time
Orari: 10.00-14.00 dhe 15.00-19.00
Per kedo qe nuk ka eksperience zhvillohet trajnim falas nga kompania.

Pagesa nis nga 300lek/ora – 350 lek plus bonuse per cdo kontrate.

Vendndodhja : Rruga Myslym Shyri prapa Karburant Kastrati.

Mund te na kontaktoni ne adresen: iconalbania@gmail.com ose ne nr e kontaktit: 0682063223.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 8 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Rr. Myslym Shyri, mbas karburant Alpet
  • Profili Call Center, Marketing