KERKOHEN OPERATOR FOREX NE GJUHEN ITALIANE 150 views2 applications

TIRANE, OFROHET VEND PUNE OPERATOR FOREX ME GJUHEN ITALIANE.

OFROJME:

-Page konkuruese.

-Ambjente pune komode.

-Mundesi rritjeje profesionale dhe ekonomike.

-Trajnim per punonjesit tane persa i perket metodave me inovative ne fushen e forex.

-Orare fleksible.

-Pune ne grupe te vogla.

-Bonuse ditore dhe mujore.

KERKOHET:

-Mosha mbi 18 vjec.

-Njohje mbi nivel mesatar dhe rrjedhshmeri ne gjuhen italiane.

-Preferohet me eksperience te meparshme ne Call Center & Forex.

Njerez me energji pozitive dhe shpirt skuadre per arritjen e objektivave individuale dhe ne grup.

KONTAKT:

Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adresen email: hr.recruitment.callcenter@gmail.com

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë