Kerkohen Operator FOREX Gjermanisht dhe Italisht! Hot Leads!!! 37 views

KERKOHEN TE PUNESOHEN OPERATORE TELEFONIK NE GJUHEN GJERMANE dhe ITALIANE

Kriteret:

πŸ“Œ Njohuri te mira te gjuhes Gjermane dhe Italiane
πŸ“Œ Aftesi komunikuese dhe te jete i afte te punoje ne grup
πŸ“Œ Eksperienca te meparshme ne fushatat telefonike.
πŸ“Œ Persona ambicioze, energjik dhe te motivuar

Kushtet e punes:

πŸ“Œ Hene-Premte, ORARI 10:00-19:00, mund ta pershtatim edhe sipas deshires , Fundjava Pushim
πŸ“Œ Paga Baze 500 EURO + Sigurime
πŸ“Œ Bonuse shume te larta / deri ne 200 EUR per FTD
πŸ“Œ Kontrate e rregullt pune
πŸ“Œ Ambient pune komod me prespektiva shume te larta
πŸ“Œ Staf miqesor dhe motivues

Ne po te kerkojme ty, thjesht APLIKO TANI.

KONTAKT:

EMAIL:Β ideali2021@hotmail.com
NR. Tel, Whatsapp :Β 
0694496246
Adresa : Astir, Rruga Tom Plezha, Tirane

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location TiranΓ«
  • Profili Call Center