Kerkohen operator/e telefonik per fushat Forex ne gjuhen Greke, dhe Spanjolle. 29 views

Aegon Holding eshte ne kerkim te:

• Operatore Broker ,( Faze e pare ) ,Sales (Faze e dyte ) Ne Gjuhen Greke, Spanjolle.
• Retention ,Numra te garantuar % te larta (Vetem me eksperienc).
• Team Leader Me ose Pa Group ne gjuhet , Greqisht dhe Spanjisht.

Ofrojme:

• Mundesi per te gjithe ata qe duan te jene te suksesshem profesionalisht dhe financiarisht, me dhe pa eksperience.
• Pagesa korrekte cdo muaj.
• Ambient miqesor, rinor dhe suportiv.
• Ofrojme Bonuse ditore, javore edhe mujore me te lartat ne treg.
• Ofrojme Bonuse ditore, CASH cdo dite !

Kerkesat:
• Njohuri e shkelqyeshme e gjuhes Greke dhe Spanjolle.
• Pervoja ne sektor perben Avantazh.
• Fleksibiliteti operacional nga 10:00 deri ne ora 19:00.
• Kerkojme njerez me energji pozitive dhe shpirt skuadre per arritjen e objektivave.

E pranueshme dhe e konsiderueshme Team Leader me gjith grup 3-4 Veta, Pagesa E larte & Super Bonus.

Per me shume informacion per caktimin e nje interviste mund te kontaktoni ne numrin tone te Cel : 0693706102 ose Email: hr.aegon.holding@gmail.com

Adresa: Perball Postes numer 8, Sheshi Wilson.
#Forex Greqisht#Forex Spanisht

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Call Center