Kerkohen operator/e per apertura ne gjuhen italiane (tek Xhamlliku) 28 views

Kerkohen operatore eksperte per apertura
me eksperience minimale 3 muaj ne gjuhen italiane.

Paga baze 600 euro neto dhe bonuse qe arrijn deri ne 3000 euro.
Ambjent komod dhe kompetitiv, rritje profesionale bazuar ne rezultate.

Kontakt +447464128931 WHATS UP
Adresa: Xhamlliku

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center