Kerkohen operator/e ne gjuhen spanjolle ofrohen paga 600€+bonuse orari 10:00-19:00 dhe fundjava pushim 36 views

Call Center
Kerkon te punesoje:

Agjent/e ne Gjuhen Spanjolle

Orari 10:00 – 19:00
Niveli i gjuhes dhe eksperienca bejne avantazh .

Paga baze 600Euro + dhe bonuse (ditore,javore,mujore)

Fundjava pushim.

Adresa : Rruga e Burgut,Tirane

KONTAKTONI VETEM WHATSAPP
+355 69 226 5519

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 160 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim