Kerkohen Operator/e ne fushen e shitjeve te produkteve Health&Beauty ne gjuhet: Gjermanisht,Italisht,Greqisht,Spanjisht,Frengjisht, Portugalisht 96 views1 application

Job Expired

CALL CENTER TEK 21 DHJETORI TIRANE

Ofron Vende Pune per:
Operatorë Telefonike ne fushen e shitjeve te Produkteve Health/Beauty.

•GJERMANISHT / •ITALISHT / •GREQISHT / •SPANJISHT /•PORTUGALISHT / •FRENGJISHT

🇩🇪 🇮🇹 🇬🇷 🇪🇦 🇵🇹 🇨🇵

Kriteret:
– Te kene njohuri te mira te gjuhes perkatese.
– Te jene komunikues dhe bashkepunues ne grup.
– Te jene energjike dhe me deshiren per rritje ne karriere.
– Disponibilitet full time.
– Me ose pa eksperience te meparshme ne Call Center.

Ofrohen:
– Kushte shum te mira pune, ambjent dinamik dhe motivues.
– Page baze 70.000 leke te reja.
– Plus Bonuse shum motivuese ne bazē te performances.
– Kontrate e rregullte pune, sipas legjislacionit Shqiptar.

Prioritet kemi per vende vakante ne turnin e mbasdites

Turni i paradites:
Nga e Hena ne te Premte 09-15 (6ore)
e Shtuna 09-21 (12ore)
e Diela Pushim

Turni i mbasdites 15-21 (6ore)
e Shtuna Pushim
e Diela 09-21 (12ore)

Adresa:
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori Tirane

Kontaktoni: Tel/whatsapp
0696398265

Cel. : 0696398265

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 184 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim