Kerkohen operator/e junior per gjuhen angleze me ose pa eksperience pune ofrohen pagesa e kenaqshme + bonuse dhe fundjava pushim 111 views1 application

Call center
Kerkon te punesoje

AGJENT/E JUNIOR
GJUHA ANGLISHT

Me ose pa eksperience
Full time
Orari 09:30-18:30
E hene – E premte
Pagesa e kenaqshme + bonuse
Kushte shume te mira pune

Adresa: Astir Tirane
Kontaktoni: Whatsapp +355 69 692 9129

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 160 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim