Kerkohen Operator/e Anglisht per turnin e dyte me eksperience,fundjava pushim,paga 600€ + 10% tek Komuna e Parisit 165 views

Job Expired

Call center Anglisht
Kerkon te punesoje:

•Operator/e Anglisht
(Me eksperience)

Orari 15:00-23:00 dhe 16:00-00:00
Paga 600€ + 10%
Fundjava pushim

Adresa: Komuna E Parisit Tirane
Kontaktoni: 0684044834

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 153 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim