KERKOHEN MESUESE ONLINE NGA SHTEPIA PER GJERMANISHT 247 views1 application

Job Expired

Kerkohen mesuese part-time te gjuhes GJERMANE (ORARE FLEKSIBEL, 3+ ore mesimdhenie ne dite).  FAQA ZYRTARE https://sapientify.com.al/

Kriteret:

– Te kete mbaruar per degen perkatese ose eksperience ne mesimdhenie

– Te kete deshiren qe te rritet profesionalisht

– Te kete njohuri baze kompjuterike

– Te jete e lire paradite/pasdite  (ne japim mesim 09:00- 22:00 dhe orari i punes eshte i diskutueshem)

– Te jete mire ne multitasking (berjen e disa detyrave bashke njeherazi)

– Disponibilitet minimalisht per tre grupe ne dite (seanca 60 minuteshe)

– Te jete e komunikueshme, e perkushtuar dhe e gatshme te ndihmoj studentet online

– Te kete internet te mire (Wi-Fi) dhe kompjuter funksional

 

Pagesa nder me konkurueset ne treg, per nje format te tille pune qe te ofron komoditet, nje staf pozitiv kolegesh dhe trajnime (workshope) per rritje profesionale te vazhdueshme.

Dergo CV-ne ne adresen: info.sapientify@gmail.com    Te mirepresim ne ekipin tone!

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana 1001
  • Tel/Mob 0672054202
  • Profili Arsim