KERKOHEN MESUESE ONLINE NGA SHTEPIA PER GJERMANISHT, ANGLISHT, ITALISHT 47 views2 applications

Nese te pelqen puna dinamike dhe ke deshiren per te provuar nje eksperience te re mesimdhenie ne formatin online nga shtepia, atehere je ne vendin e duhur! Apliko per te dhene mesim per pergatitje provimesh nderkombetare, ose si mesuese e gjuhes se perditshme.
Kerkohen mesuese part-time te gjuhes gjermane, angleze, italiane (minimalisht dy grupe mesimdhenie ne dite).

– Anglisht per pregatitje provimesh IETLS, TOEFL, APTIS etj
– Gjermanishte te pergjithshme ose per pregatitje provimesh ÖSD, GOETHE, TELC
– Italishte te pergjithshme ose pregatitje provimi te CELIT

Kriteret:
– Te kete mbaruar per degen perkatese
– Me ose pa eksperience pune
– Te kete deshiren qe te rritet profesionalisht
– Te kete njohuri baze kompjuterike
– Te jete mire ne multitasking (berjen e disa detyrave bashke njeherazi)
– Disponibilitet minimalisht per dy grupe ne dite
– Te jete e komunikueshme, e perkushtuar dhe e gatshme te ndihmoje studentet online
– Te kete internet te mire (Wi-Fi) dhe kompjuter funksional

Pagesa nder me konkurueset ne treg, per nje format te tille pune qe te ofron komoditet dhe trajnime (workshope) per rritje profesionale te vazhdueshme.
Aplikimet kane vazhduar, mund te dergosh CV-ne ne adresen: hr@sapientify.com.al ose sapientify.al@gmail.com te mirepresim ne ekipin tone!

More Information

Apply for this job Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Papa Gjon Pali II, Tirana 1001
  • Tel/Mob 0672054202
  • Profili Arsim