Kerkohen konsulente telefonike ne gjuhen italiane 93 views

Job Expired

Te gjithe ata qe flasin italishten ne nivel fillestar ose te avancuar, kane mundesi te punojne prane nesh, si operator telefonik shitjesh.
Ofrojme:
Kontrate te rregull pune me oraret 09:00-15:00 ose 15:00-21:00.
Paga te rregullta mujore dhe bonuse nder me te lartat ne treg.
Ambjent dinamik dhe rinor.
Mense te brendshme.

Kerkojme:
Njohuri te gjuhes italiane.
Njohuri ne perdorimin e kompjuterit.
Disponibilitet.
Vullnet dhe deshire per te punuar.
Korrektesi.

Mos hezitoni te na kontaktoni dhe te lini orar per intervisten tuaj.
Tel:0694063903 ose 0672001605
E-mail: e2.consulting@outlook.com

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 0 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Murat Toptani
  • Tel/Mob 0694063903
  • Profili Call Center, Konsulence