Kërkohen Konsulentë Telefonikë në gjuhën gjermane 51 views

Job Expired

Kompania EuroCom CX, një kompani lider në fushën e BPO dhe Customer Care, zgjeron skuadrën e saj në Tiranë.
Kërkohen Konsulentë Telefonikë që zotërojnë gjuhën gjermane për një projekt inbound.

Kërkohet:

 • Nivel i mire i gjuhës gjermane – C1
 • Të kenë aftësi të mira komunikimi dhe elokuencë në prezantim
 • Të jenë energjikë dhe të orientuar drejt rezultateve
 • Fleksibilitet në orare

Ofrohet:

 • Pagesë 4 EUR/Ora NETO + Bonuse
 • Mundësi për rritje profesionale
 • Kontratë pune sipas legjislacionit në fuqi
 • Ambjent komod dhe motivues

ORARI I PUNES: E HENE – E PREMTE 07:30 – 23:00
E SHTUNE 08:30 – 23:00
E DIELE 08:30 – 21:30
(Full time, me turne)

Kontakt: +355 69 57 83 807
E-mail: jobs@eurocomcx.com

Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta, prapa Pallateve Delijorgji, Tirane

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 0 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Profili Call Center