Konsulent Financiar 86 views

Job Expired

Zoteroni Gjuhet Italiane, Angleze,Gjermane,Spanjolle?

Kerkoni nje Mundesi Punesimi ??

Je ne vendin e duhur

– APlLIKONI  TANI;  

Ofrojme:

💶Pagesë bazë duke nisur nga 400€

💶Bonuse ditore, javore dhe mujore më konkurueset në treg;

🏢 Kushte pune ideale;

🍻 Week-end të lirë;

📈 Mundësi rritjeje profesionale 

📍Adresa ;Brryli Tirane 

Nxito ti bashkohesh dhe ti skuadres sonë !😀

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Brryli
  • Tel/Mob 0683597752
  • Profili Call Center