Kerkohen Intervistues Call Center Gjermanisht. 64 views1 application

Job Expired

ACC TIRANA – Nje Firme Gjermane ne Zemer te Tiranes!

Nese e flet gjuhen Gjermane, eja punesohu tek ne!

Ne operojme VETEM ne fushen e sondazheve, duke ju bere te ndiheni komod ne rolin e Intervistuesit telefonik!
Prandaj APLIKO TANI DHE FITO RROGEN QE DESHIRON!

Ofrojme:
Orare fleksibel (part time dhe full time).
Roge baze + Bonus (per cdo sondazh te realizuar).
Trajnim 3 ditor dhe mundesi te menjehershme per te filluar pune.
Bonus mujor per performancen me te mire.
Ambjente komode dhe shume mikpritese.
Pozitivitet dhe bashkpunim.

Kerkojme:
Nivel shume te mire te gjuhes Germane.
Deshire dhe motivim per te punuar.
Korrektesi ne orare dhe respektim irregullave baze
…por edhe ge ta duash e ta kerkosh lekun!!

Na telefononi: +, na dergoni email:
info@acc-alb.com ose na shkruani ne rrjetet tona sociale
Facebook: Acc Tirana
Instagram: acctirana

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 3 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga Abdulla Keta, Selvia
  • Tel/Mob 045601030
  • Profili Call Center