Tirane, ofroj vend pune Operator Telefonik Gjermanisht / Italisht / Greqisht / Spanjisht / Frengjisht 295 views12 applications

Kerkohen operatore telefonike, ne fushen e shitjeve te produkteve kozmetike ne gjuhet:
– Gjermanisht
– Italisht
– Spanjisht
– Frengjisht

Kriteret:
– Te kene njohuri shume te mira te gjuhes perkatese
– Te jene komunikues dhe bashkepunues ne grup
– Te jene energjike dhe me deshiren per rritje ne karriere
– Disponibilitet full time
– Me ose pa eksperience te meparshme ne Call Center

Ofrohen:
– Kushte te mira pune, ambjent dinamik dhe motivues
– Page baze 60.000 leke te reja + Bonuse te larta ne bazē te performances
– Kontrate e rregullte pune, sipas legjislacionit Shqiptar

Adresa: Rruga Frosina Plaku, 21 dhjetori
Tel/whatsupp: 0696398265

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center