Kerkohen Agjente Telefonike 67 views

Job Expired

Mundesi punesimi e menjehershme!!

Kerkojme 100 agjente telefonike energjike,ambicioze dhe me deshire per te punuar per tu bere pjese e kompanise sone.

Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme;

-Gjermanisht

-Spanjisht

-Italisht
Ju ofrojmë:
-Page baze  dhe bonuse shume te larta  ne baze te performances.

-Ambjent komod,motivues dhe shperblyes.

-Fundjava pushim.

Ju mirepresim!

More Information

  • This job has expired!