Kërkohen agjentë shitjesh anglisht,nga shtëpia! 96 views6 applications

Jemi në kërkim të agjentëve që mund të punojn nga shtëpia!

📌Kërkohen agjentë shitjesh ne gjuhën angleze!

🔴Kandidatet duhet të ken eksperience të mëparshme në call center!

🔴Duhet të zotërojn gjuhën në nivel mesatar!

🔴Orari:10:00-19:00,e hëne -e premte.

🔴Ofrohet pagë bazë dhe bonuse të kënaqshme!

🔴Mbështetje maksimale nga stafi!

🔴Udhetime të paguara!

Për kandidatet nga rrethet
intervista behet ndermjet Skype!

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 42 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Qender
  • Tel/Mob +355685391424
  • Profili Punesim