Kërkohen Agjentë – OPENING / ACC Manager Full / Part time italisht, spanjisht 54 views

Mail Center eshte ne kerkim te agjenteve Full / Part time per gjuhet:
1.Italisht
2.Spanjisht

 • Kerkohet nivel mbi mesatar per gjuhen
 • Eksperienca perben avantazh
 • Seriozitet dhe ambicje per te arritur objektivat
 • Ofrojme page baze + bonuse nga me te lartat ne treg.
 • Trajnime te vazhdueshme dhe mundesi rritje profesionale
 • Ambjent rinor
 • Fundjava pushim

Per te aplikuar telefononi ne numrin: +355 69 5252197
ose dergoni cv tuaj ne info.mailcenter.ad@gmail.com
Adresa : Tirane Rr Bardhyl prane intesa San Paolo Bank

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 1 Jobs
 • Location Albania, Tiranë
 • Rruga/Zona Rr Brdhyl prane farmacise nr 10
 • Profili Call Center