Kerkohen Agjente Forex Spanjisht 104 views1 application

Job Expired

Kerkohen Account Manager ne gjuhen  Spanjolle
Kriteret:

  • Eksperience te pakte 6 muaj, ku minimalisht 3 prej tyre te jene si closer
  • Ambicie dhe dinamizen per performance sa me te larte

Ofrohet:

  • Page dhe bonuse nga me konkurueset ne treg
  • Hot leads, kliente potenciale
  • Ambjente miqesore dhe korrekte
  • Kontrate e rregullt pune

Apliko tani dhe nis vitin e ri me qellime te reja
0682998363
hr.apliko@gmail.com

More Information

  • This job has expired!
Share this job