Kerkohen Agjente Forex ne gjuhen Spanjolle ose Angleze (me eksperience) 72 views2 applications

Job Expired
Kerkohen Agjente Forex ne gjuhen Spanjolle ose angleze,
Kriteret:
– Minimalisht 6 muaj eksperience
– Ambicie dhe entuziazem per te arritur objektivat personale dhe te kompanise.
Ofrojme:
– Pagesa nga me te lartat ne treg (500€+)
– Hot Leads
– Kontrate e rregullt pune
Apliko nepermjet:
hr.apliko@gmail.com
0682998363

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga e Kavajes
  • Profili Call Center