Kerkohen Agjente Forex Italisht. ( Paga 500 Euro neto + 120 Euro FTD ) 35 views

Royal Trade kerkon Agjente Forex me eksperience (minimumi 3 muaj )
Cfare ofrojme :

Paga baze 500 Euro neto, 120 Euro per cdo FTD.

Ambjent pune Luksoz dhe komod.
Bonuse ditore dhe mujore shume te kenaqshme.

Cfare kerkojme:

Eksperience minimale 3 muaj ne forex.
Njohje e shkelqyer e gjuhes Italiane..

Tek ne do te keni trajnime te vazhdueshme dhe mundesi rritje ne karriere.

Kontakt:
E-mail: hr@trade-royal.com
Facebook: Royal Trade
Instagram: Royaltradeal
Cel: 069 73 90666

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Komuna e Parisit
  • Tel/Mob 069 73 90 666
  • Profili Call Center