Kerkohen Agjent Forex Italisht,Anglisht ,Spanjisht 95 views

Job Expired

EURO-CALL  kerkon te punesoj agjent forex Full & Part Time ne gjuhet Italisht,Anglisht ,Spanjisht vetem me eksperience.

Kerkesat:

 • Te zoteroje shume mire gjuhen
 • Me eksperience te pakten min 3 muaj
 • Te jete i komunikueshem dhe te punoje ne grup.

Ofrojme :

 • Paga te kenaqshme dhe BONUSE te larta
 • Bonuse ditore, javore dhe mujore me te mirat ne treg;
 • Ambjent pune ideale;
 • Kontrate pune ne perputhje me ligjin Shqiptar;
 • Orar pune Full-Time 10.00 deri 19.00 nga e Hena ne te Premten me pushime te ndermjetme;
 • Mundesi rritjeje profesionale.

Te interesuarit te na dergojne CV-ne tek email : hreurocall@gmail.com

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 0 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Rr. Sami Frasheri, prane gjimnazit Petro Nini Luarasi
 • Tel/Mob +355697573723 / +355699713607
 • Profili Call Center
Connect with us
Contact Us