Kerkohen Agjent Forex Italisht & Anglisht & Gjermanisht & Spanjisht 205 views3 applications

Job Expired

Zoteroni Gjuhet Italiane,Angleze,Gjermane,Spanjolle. Kerkoni nje Mundesi Punesimi ??
Je ne vendin e duhur
– APlLIKONI TANI;
Ofrojme:
💶Pagesë bazë duke nisur nga 400€
💶Bonuse ditore, javore dhe mujore më konkurueset në treg;
🏢 Kushte pune ideale;
🍻 Week-end të lirë;
📈 Mundësi rritjeje profesionale

📍Adresa ;Brryli Tirane

Nxito ti bashkohesh dhe ti skuadres sonë !😀

Apliko tani ne : gjekaspiro27@gmail.com

More Information

Please login with Candidate account to view more fields.
  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Brryli
  • Tel/Mob +355684441040
  • Profili Call Center