Kerkohen Agjent/e dhe Retention gjuha italisht dhe spanjisht paga 1000 euro 📍Myslym Shyri 66 views

Call Center
Kerkon te punesoje:

AGJENT/E DHE RETENTION
ITALISHT DHE SPANJISHT

Paga Baze 1000€
Orari 09:00-18:00
Fundjava Pushim

Kontaktoni: 0693014780
Adresa: Myslym Shyri Tirane

More Information

Only candidates can apply for this job.
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 184 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Dritan Hoxha
  • Profili Konsulence, Punesim