Vende pune si Account Manager per gjuhen Italisht ose Anglisht 94 views

Nese ende nuk keni aplikuar dhe jeni me dyshime, na lejoni te ju shpjegojme arsyjet pse duhet ta beni
-Kush jemi ne?
Ne jemi nje kompani qe operon ne fushen e telemarketingut, jemi te qendrueshem ne kohe, fale produktivitetit tone shume te larte dhe vlerave qe i japim punonjesve tane.

-Cfare ofrojme ne?

Pagese baze
Bonuse dhe perqindje shume te larta
Trajnime profesionale te paguara
Kontrate pune ne baze te Legjislacionit Shqiptar
Kliente te rregjistruar
Orare pune 09:00 me 18:00, fundjava e lire

Ambient pozitiv, rinor, dinamik dhe stimulues i cili ju ofron mundesi identifikimi dhe rritje te potencialeve tuaja.

Perben prioritet eksperienca e meparshme e punes.

📞
0689011005
pr@momus.al

Adresa: Rruga Jordan Misja (perballe burgut eshte nje pallat i ri me tulla te kuqe),Tirane 101

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Rruga/Zona Rruga "Panorama" Kompleksi "Erjoni" tek Hipoteka,ngjitur me Hurry Fultz
  • Tel/Mob 068 90 11 005
  • Profili Call Center