Kerkohen 7 supervizore & 77 agjente telefonie! 641 views5 applications

OAS Call, call center i profilizuar ne sherbimin outbound ka filluar rekrutimet.
Nese flisni gjuhen italiane mos e humbni mundesine tuaj.

Fushata TIM ITALIA, outbound

Ofrohet :
– Pagesa nder me te lartat ne treg
– Ora e punes 300-500 leke
– Bonuse konkuruese
– Kontrata deri ne 10-40 euro
– Ofrohet smart working
– Rroge e 13-te
– Dita e ditelindjes pushim
– Ambient dinamik
– Fundjava pushim

Nese je Team Leader dhe ke grupin tend, na kontakto sepse kemi nje super bonus per ty !!
EJA NE OAS!

Cel. : 0695488484

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 6 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Rr. Ramazan Demneri
  • Tel/Mob 0695488484
  • Profili Call Center