Kerkohen 55 Agjente Forex Italisht (Paga 500 Euro + Bonuse nga 120 Euro) 89 views

Royal Trade kerkon 55 Agjente Forex me eksperience (minimumi 6 muaj)

Cfare ofrojme :

Paga baze 500 Euro, 120 Euro per cdo FTD.
Leads registrati.
Ambjent pune luksoz dhe komod.
Bonuse ditore dhe mujore shume te kenaqshme.

Cfare kerkojme:

Eksperience minimale 6 muaj ne forex, njohje e shkelqyer e gjuhes Italiane..

Tek ne do te keni trajnime te vazhdueshme dhe mundesi rritje ne karriere.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location
  • Rruga/Zona Komuna e Parisit
  • Tel/Mob 069 73 90 666
  • Profili Call Center