Kerkohen 5 motorriste per pjese kembimi, paga 60 000 leke, Laprake 60 views

Kerkohen 5 motorriste per pjese kembimi, paga 60 000 leke, Laprake
Kriteret:
✅Te kene eksperience te mepareshme pune.
✅Te jene persona te rregullt dhe korrekt.
✅Te jete te pergjegjshem dhe te perpikte.

Ofrohet:
✅Punohet nga e Hena ne te Shtune
✅Orari i punes: 08.00 – 17.00
✅Paga 60 000 leke neto

Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin ☎️ 067 20 77 188

Adresa: Laprake

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 23 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Konsulence