Kerkohen 15 agjent ne gjuhen Italiane tek Selvia (full time / part time) 700 € ++ 30 views

Webcall kerkon agjent ne gjuhen Italiane me orar te plot dhe te pjesshem (full time and part time).

Duhet:
– Te kete eksperience ne Call Center.
– Te jet foles i mire i gjuhes Italiane.

Ofrohen:
– Kushte te mira pune.
– Rroge baze 700 Euro
– Bonuse te mira.

Per me shume mund te kontaktoni ne :
WhatsApp : +355688090296

Kompeksi Halili, tek Selvia

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 2 Jobs
  • Location Albania, Tiranë
  • Profili Call Center