Kerkohen 10 Operator Italisht! 88 views

Kerkohen 10 Operator Italisht!

Kandidati duhet te:

-Flasi mire gjuhen italiane
– Fundjava Pushim
-Te jete i komunikueshem dhe bashkëpunues
– Te kete disponibilitet nga ora 10:00-19:00

TEL: +355 69 54 63 525
Email: vendepune.2020@gmail.com

More Information

Apply for this job
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Profili Call Center