Këerkojme puntore shtëpie ne Tiranë! 24 views

Jemi në kerkim te nje zonje që te kujdeset për shtëpin,pastrim dhe hekurosje.

Zonja duhet të ket eksperiencë të mëparshme në mirmbajtje shtëpie.

Kërkohet për kohe të gjate!

Orari:-09:00-17:00,e hene -e premte.

Ofrohet kontrate e rregullt pune ,transporti i siguruar dhe pagesa e kënaqshme.

 

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 40 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona Qender
  • Tel/Mob +355685391424
  • Profili Punesim