Kavaje kerkohet Arketare Filiali 17 views

Akademia Progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje Arketareje Filiali ne Kavaje.

Kriteret qe duhet te plotesoj kandidatja:
2.Mosha e preferuar 30+
3.Eksperienca te meparshme perbejne avantazh
4.Preferohet nga zona Plazhit, Golemit ose Kavajes
5.Te njohe nje nga programet financiare dhe Excel-in
6.Te jete person korrekt, I besueshem dhe I organizuar.

Te interesuarat te dergojne CV ne rekrutim@progress.al ose te telefonojne ne 0676317943 per te lene nje takim informues,

More Information

Apply for this job Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 51 Jobs
  • Location Albania, Durrës
  • Rruga/Zona Rruga Iljaz Reka, mbrapa stacionit te trenit.
  • Tel/Mob +355676317943
  • Profili Konsulence, Kurse Profesionale, Marketing, Punesim, Sherbime juridike