Kamariere ne Napoleon Wine&Spirits Shop 32 views

Albanian Wine & Spirits Distribution kompani franko-shqipetare,
kerkon te punesoje Kamariere prezantuese ne Dyqanin Napoleon.
Te kete nje paraqitje shume te rregullt dhe edukate pune te persosur.
Kushtet e punes shume te mira.
Page fikse dhe perqindje mbi xhiron e Barit
Behuni pjese e nje kompanie te suksesshme dhe zgjeroni njohurite tuaja me degustime te permuajshme.
Ju lutemi dergoni CV tuaj ne kete adrese E-mail. altin.alwsd@gmail.com duke vendosur si subjekt: Kamariere Prezantuese
Ose me Wapp ne nr 0692070354

Do te pranohen vetem aplikime serioze.
Cv do te verifikohet per vertetesine.
Suksese.

More Information

Apply for this job Apply via Facebook
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 8 Jobs
  • Location Tiranë