KAMARIER 315 views1 application

Job Expired

Pozicioni: Kamarier

Lokacioni: Himare – Livadh

Ofrohet:

 • Kontratë pune sezonale (korrik-gusht)
 • Pagesë e kënaqshme
 • Bonuse shumë të mira ditore
 • Bonuse të tjera shtesë mbi performancën e grupit

Kërkohet:

 • Preferohet të ketë eksperiencë të mëparshme në shërbim ose marrëdhënie me klientët
 • Të jetë i komunikueshëm dhe i sjellshëm me klientët
 • Njohja e gjuhës angleze përbën avantazh.

Menyra e aplikimit:
Të interesuarit mund të dëgojn cv-në e tyre në adresën tonë rekrutime@dimensionhr.al me subjekt «KAMARIER»

Ju mirëpresim!

More Information

 • This job has expired!
Share this job
Company Information
 • Total Jobs 5 Jobs
 • Location Tiranë
 • Rruga/Zona Rr.
 • Profili Konsulence, Punesim, Sherbime