Kamarier ne Gjermani 145 views

Job Expired

Oferte pune Kamarier ne Gjermani!

Kerkohet Kamarier ne zonen BADEN WURTENBERG ne Gjermani per te punuar ne nje restorant Grek.

Kandidati duhet:

1- Te kete letra Eurpiane
2- Nivelin e gjuhes Gjermane A2
3- Eksperience pune ne Gastronomi

Ofrohet:

1- Akomodim dhe Ushqim
2- Paga 1900 Euro bruto

* Vlen te theksojme qe kjo oferte pune ofrohet vetem per persona te cilet jane aktualisht ne shtetin Gjerman dhe deshirojne nje mundesi tjeter pune.

Per info me te detajua, jeni te lutur te kontaktoni ne numrin e meposhte: 00355692177335

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 5 Jobs
  • Location TiranĂ«
  • Profili Punesim