Kamarier 87 views

Job Expired

Dorgen bar kerkon te punesoj kamarier me dy turne

 

Ofrohet

Page e kenaqshme

Kushte te mira pune

Vendodhja Qender

 

Kerkohet

Te jete etik dhe i perkushtuar gjate orarit te punes

Te jete i sjelleshem me koleget dhe klientet

 

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne nr e tel 069 298 8411

More Information

  • This job has expired!
Share this job
Company Information
  • Total Jobs 1 Jobs
  • Location Tiranë
  • Rruga/Zona 9 katshet
  • Tel/Mob 0692988411
  • Profili Bar Kafe